Miramare Beach****Side, Turkse Rivièra

Miramare Beach****Side, Turkse Rivièra

  • € 1695

  • Heen- & terugvlucht

  • p.p. 8 dagen / 7 nachten

Vraag een offerte aan

Over deze reis

Vertrek: 10/7 + 17/7 + 24/7 + 31/7

Miramare Beach is een hotel dat je stiekem voor jezelf wil houden: een charmant interieur, direct aan een privé-strand, overheerlijk eten en tal van faciliteiten. Hier kom je terug.

Dit vijfsterrenhotel ligt op enkele kilometers van het centrum van Side (met boetieks, restaurantjes en bars) en op 10km van Manavgat, gekend voor de watervallen.

Er is een prachtig onderhouden tuin met palmbomen, die leidt naar een zalig privé-strand. De kamers in het hotel zijn modern en stijlvol ingericht, en alles is aanwezig om jou een luxueus verblijf te garanderen.

De keuken is fantastisch goed! Het buffetrestaurant serveert een ongelooflijk ruime keuze aan koude en warme, zowel lokale als internationale gerechten. Ook aan de desserts wordt er heel veel aandacht besteed. Er zijn enkele à la carte restaurants (o.a.  Italiaans en Turks) en meerdere snackbars waar je een snack of heerlijke cocktail kan bestellen. Het hotel biedt dan ook een niet te kloppen ‘ultra all-inclusive’ formule van topkwaliteit.

Met YelloSun kan je dit hotel in juli ontdekken aan de laagste prijzen!

Locatie

  • Aan de Turkse Rivièra
  • In een weelderige tuin met een oppervlakte van 40.000 m2
  • Direct aan het privé strand
  • 6 km van het centrum van Side, met boetiekjes, restaurants en bars
  • 10 km van Manavgat, gekend om de watervallen
  • 78 km van het centrum van Antalya, gekend om het mooie historische centrum
  • 60 km van de internationale luchthaven van Antalya

Accommodatie

De 276 kamers liggen verspreid over 2 gebouwen van 5 verdiepingen met 4 liften. De kamers zijn erg stijlvol ingericht en heel comfortabel. Elke kamer beschikt over: balkon of terras, centrale airconditioning, SAT TV, muziekkanaal, directe telefoonlijn, laminaatvloer, Nespresso koffie machine, thee-koffie faciliteiten, minibar (dagelijks bijgevuld), badkamer met douche en/of bad, make up spiegeltje, haardroger, kluisje en Wifi. Babybedje op aanvraag. De kamers met Platinum service hebben volgende extra’s: Conciërge service, snelle check in-late check out, ongelimiteerd à la carte, 60 min. gratis Spa, VIP-box met wijn-fruit-snacks, minibar met alcoholische en non-alcoholische dranken, gratis roomservice (op ontbijt, lunch en diner uren), toiletproducten, naaibenodigdheden, turbo Wifi

  • Superior kamer (1/3 pers., max. 3 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind) 30 m2
  • Eco Kamer (1/2 pers., max. 2 volwassenen of 1 volwassene en 1 kind) 1ste verdiep, zonder balkon
  • Superior kamer met zijdelings zeezicht (1/3 pers., max. 3 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind) 30 m2
  • Superior kamer met zeezicht (1/3 pers., max. 3 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind) 30 m2
  • Superior hoekkamer (2/4 pers., max. 2 volwassenen en 2 kinderen), 35 m2
  • Superior familiekamer (1/4 pers., max. 2 volwassenen en 2 kinderen of 4 volwassenen), 2 slaapkamers, 2 badkamers, 42 m2
  • Suite (1/4 pers., max. 2 volwassenen en 2 kinderen, 70 m2, 10 m2 terras, Platinum Service
  • Luxe kamer met terras met jacuzzi (1/2 volwassenen), 40 m2 en 40 m2 terras, Platinum service
  • Luxe kamer met privé tuin (1/3 pers., max. 2 volwassenen en 1 kind), 40 m2 en 38 m2 tuin met 2 ligstoelen en parasol, Platinum service

Faciliteiten

  • 1 hoofdrestaurant “Gusto” met themabuffetten, internationale en nationale gerechten en heerlijke verse vis van de barbecue
  • “Sole Mare” à la carte restaurant met de lekkerste Italiaanse gerechten, ook voor middernachtmenu (00.00-07.00u)
  • “Olive” à la carte restaurant in een prachtige groene setting, voor het beste van de Mediterrane en Turkse keuken ook voor ontbijt mits reservatie (08.30-11.00u)
  • « Cafe del Mar” met à la carte lunch, en de lekkerste cocktails ‘s avonds
  • « Kum Beach » voor al uw snacks, in een à la carte setting, en al uw drankjes
  • “Sunset Bar” voor uw warme en koude drankjes H24
  • “Dolce Bar & Patisserie”,
  • Minimarkt
  • Ledershop
  • Kapper
  • Comfort zone ‘(enkel voor “Platinum Service “) (waar u zich nog kan douchen en omkleden de dag van vertrek)
  • Wifi

Actieviteiten

Een animatie team geeft het beste van zichzelf overdag bij sport en spel, ’s avonds zijn er shows, livemuziek en thema party’s. Tot uw beschikking:

  • 1 buitenzwembad (verwarmd)
  • 1 binnenzwembad met jacuzzi (verwarmd)
  • 1 zwembad met 3 glijbanen (op vaste uren)
  • Privé strand
  • Gratis ligstoelen en parasols aan het zwembad en het strand
  • Badhanddoekenservice
  • Aerobics
  • Step aerobics
  • Aquabike
  • Aquajump
  • Boccia
  • Beachvolley
  • Basketbal
  • Darts
  • Tafeltennis
  • Tennis (materiaal en verlichting mits supplement)
  • Mini voetbal
  • Tafelvoetbal
  • Voetbal
  • Fitness
  • Sauna
  • Stoombad
  • Turks bad

Mits supplement:

  • Spa & Welness met massages, behandelingen, hamam, Ayurveda therapy
  • Game room
  • Waterportcentrum aan het strand (uitgebaat door derden)

Voor de kinderen

“Miraland Kids club”, de kinderen hebben hier hun eigen vakantie paradijsje, met 3 clubs per leeftijdscategorie, met aangepaste spelletjes en animatie:

  • Mini Club (4-7 jaar) open van 10.00-12.00u/14.30-17.00u
  • Junior Club (8-11 jaar) open van 10.00-12.00u/14.30-17.00u
  • Teenage Club (12-16 jaar) open van 10.00-12.00u/14.30-17.00u
  • Minidisco
  • Kinderzwembad (verwarmd)
  • Glijbanen
  • Speeltuin

Ultra All-in

  • Ontbijt, lunch en diner in het hoofdrestaurant (buffetten)
  • 1x per verblijf diner in het à la carte restaurant
  • Middernachtbuffet
  • Traditionele Turkse lekkernijen
  • Verse jus d’orange bij het ontbijt
  • Wijn (in flessen) in het restaurant
  • Patisserie (11.00-18.00u)
  • Lokale alcoholische en non-alcoholische drankjes H24
  • Sommige premium drinks
Mits supplement:
  • VSOP-cognacs
  • Premium Whiskeys
  • Geïmporteerde wijnen, bier, likeur en rum
  • Energiedrankjes

*Gasten die genieten van de “Platinum Service” hebben onbeperkt toegang tot de à la carte restaurants (mits reservatie)
 

Goed om weten: Dresscode: Smart casual, ‘s avonds zijn er geen short of flip flops toegelaten in de restaurants- Rolstoelvriendelijk hotel, PMR-kamers op aanvraag

Praktisch

Praktisch

Inclusief

  • Vlucht vanuit Brussel (h/t)
  • Verblijf in een Eco-kamer zonder balkon
  • Ultra all-inclusive
  • Bagage en transfers

Exclusief

Niet vermelde diensten

Meer informatie

*vanafprijs - onder voorbehoud van wijziging en beschikbaarheid - geldig zolang de voorraad strekt
 
  • Yellosun

  • De voorgestelde reis kan onderhevig zijn aan wijzigingen in het programma en/of aan de prijs. Gelieve je te wenden tot je reiskantoor voor een volledige offerte op maat.

Miramare Beach****Side, Turkse Rivièra

Miramare Beach****Side, Turkse Rivièra

  • € 1695 p.p. 8 dagen / 7 nachten

Vraag een offerte aan